logo

szukaj

FAAC

FAAC -  Fabbrica Automatismi Apertura Cancelli  -  została założona w 1965 roku i od razu stała się synonimem automatyki do bram na całym świecie.

 

Jakość, bezpieczeństwo, niezawodność, satysfakcja, pasja i chęć rozwoju – to wartości, którymi firma “otworzyła sobie drzwi” na nowy rynek, przekształcając się w międzynarodową Grupę FAAC.

 

Grupa FAAC składa się obecnie z 32 spółek handlowych obecnych w 24 krajach, 18 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 15 krajach oraz 3 jednostek biznesowych.

 

FAAC Simply Automatic, automatyka do bram i szlabanów, wejść i automatycznych drzwi, silniki do rolet i ekranów, systemy parkingowe i kontrole dostępu.

 

Polecamy

Promocje! STARCUS K06

Zapoznaj się z naszymi promocjami na nasze usługi. Tutaj musimy dać treść zajawkową o promcjach do dwóch góra trzech linijek.

Napęd o mocy 600 N do bram garażowych o powierzchni 8 m² wbudowany odbiornik radiowy 

Promocje!

Zapoznaj się z naszymi promocjami na nasze usługi. Tutaj musimy dać treść zajawkową o promcjach do dwóch góra trzech linijek.

Napęd Metro FREE

Napęd Metro FREE

Nowoczesny napęd METRO do bramy UniTherm o grubości panela 60[mm] w prezencie!!!        

Oferta obowiązuje do 31.07.2020 r.

bft
bennica
came
faac
Nice
ditex
wisniowski
witraz
krispol
nowoferm

zainteresowany
naszą ofertą?

skontaktuj się z Nami!

BRAMEX Łopatka
ul. Kozietulskiego 74
96-100 Skierniewice
tel. +48 604 610 839
kontakt@bramexlopatka.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@bramexlopatka.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.