logo

szukaj

BENINCA

Od początku istnienia siłowniki przesuwne Beninca stały się punktem odniesienia dla pozostałych producentów ze względu na wysoki moment obrotowy, jakość i niezawodność. Przekładnie siłowników do bram przesuwnych Beninca wykonane są brązu, stali hartowanej i zanurzone w kąpieli olejowej.

 

W standardzie, bez dopłat napędy przesuwne mają wbudowany enkoder, dzięki któremu otrzymują Państwo zabezpieczenie przed ewentualnym uszkodzeniem przedmiotów znajdujących się w świetle bramy przesuwnej. W ofercie znajdą Państwo siłowniki do bram przesuwnych Beninca od 300 kg aż do 4500 kg przeznaczone do automatyzacji posesji prywatnych jaki i wspólnot mieszkaniowych czy fabryk.

 

Dobierając automatykę do bram przesuwnych należy wziąć pod uwagę następujące parametry:

  • długość i wagę bramy,
  • częstotliwość otwierania bramy przesuwnej przez napęd.

Polecamy

Promocje! STARCUS K06

Zapoznaj się z naszymi promocjami na nasze usługi. Tutaj musimy dać treść zajawkową o promcjach do dwóch góra trzech linijek.

Napęd o mocy 600 N do bram garażowych o powierzchni 8 m² wbudowany odbiornik radiowy 

Promocje!

Zapoznaj się z naszymi promocjami na nasze usługi. Tutaj musimy dać treść zajawkową o promcjach do dwóch góra trzech linijek.

Napęd Metro FREE

Napęd Metro FREE

Nowoczesny napęd METRO do bramy UniTherm o grubości panela 60[mm] w prezencie!!!        

Oferta obowiązuje do 31.07.2020 r.

bft
bennica
came
faac
Nice
ditex
wisniowski
witraz
krispol
nowoferm

zainteresowany
naszą ofertą?

skontaktuj się z Nami!

BRAMEX Łopatka
ul. Kozietulskiego 74
96-100 Skierniewice
tel. +48 604 610 839
kontakt@bramexlopatka.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@bramexlopatka.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.