logo

szukaj

FAAC

Z bram przesuwnych korzystamy zarówno na posesjach prywatnych, jak i firmowych. Pozwalają zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie zapewniają komfort otwierania i zamykania – zwłaszcza, jeśli zastosowane zostaną odpowiednie rozwiązania z zakresu automatyki do bram. Podstawą działania systemu automatycznego otwierania i zamykania są siłowniki do bram przesuwnych. To za ich sprawą mogą Państwo zdalnie sterować bramą, zwiększając komfort ich użytkowania.

 

Profesjonalne siłowniki do bram przesuwnych firmy FAAC są stosowane do użytku przydomowego i nie tylko. Napędy FAAC cechuje: łatwość montażu, doskonałe parametry, niezawodność oraz przydatne funkcje

 

Dobierając automatykę do bram przesuwnych należy wziąć pod uwagę następujące parametry:

  • długość i wagę bramy,
  • częstotliwość otwierania bramy przesuwnej przez napęd.

Polecamy

Promocje! STARCUS K06

Zapoznaj się z naszymi promocjami na nasze usługi. Tutaj musimy dać treść zajawkową o promcjach do dwóch góra trzech linijek.

Napęd o mocy 600 N do bram garażowych o powierzchni 8 m² wbudowany odbiornik radiowy 

Promocje!

Zapoznaj się z naszymi promocjami na nasze usługi. Tutaj musimy dać treść zajawkową o promcjach do dwóch góra trzech linijek.

Napęd Metro FREE

Napęd Metro FREE

Nowoczesny napęd METRO do bramy UniTherm o grubości panela 60[mm] w prezencie!!!        

Oferta obowiązuje do 31.07.2020 r.

bft
bennica
came
faac
Nice
ditex
wisniowski
witraz
krispol
nowoferm

zainteresowany
naszą ofertą?

skontaktuj się z Nami!

BRAMEX Łopatka
ul. Kozietulskiego 74
96-100 Skierniewice
tel. +48 604 610 839
kontakt@bramexlopatka.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@bramexlopatka.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.