logo

szukaj

Brama segmentowa Novoferm

Od początku działalności Novoferm stawia na jakość. Dzięki temu z niemieckiego producenta bram garażowych stali się globalnym graczem i jednym z czołowych europejskich producentów bram.Bramy segmentowe NOVOFERM to połączenie najwyższej jakości i dobrej ceny. Otwierają się pionowo, zapewniając maksymalne wykorzystanie przestrzeni wokół i wewnątrz garażu. 

 

Są łatwe w montażu, dlatego sprawdzają się w różnych rodzajach domów, w tych nowo budowanych, jak i  tych w czasie renowacji. Popularność zawdzięczają także energooszczędności, bogatej ofercie wykończeń i dobrej cenie.

 

Bramy Novoferm ISO to bramy segmentowe z panelami o grubości od 20 mm do 45 mm, która zapewnia dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną. Charakteryzuje się stabilnością i sztywnością podczas pracy, dzięki dwuściennym, cynkowanym ogniowo elementom stalowym.

Rodzaje bram:

  • Novoferm ISO ECONOMIK z panelem o grubości 20 mm,
  • Novoferm ISO 45 z panelem o grubości 45 mm.
brama-segmentowa-novoferm667001.jpg

Charakterystyka bramy

WZORY bram segmentowych Novoferm:

Dla domu

  • Novoferm ISO ECONOMIK to brama segmentowa z panelami o grubości 20 mm, która zapewnia dobrą izolacyjność cieplną i akustyczną. Może być montowana w nowo budowanych oraz w remontowanych garażach. Charakteryzuje się stabilnością i sztywnością podczas pracy, dzięki dwuściennym, cynkowanym ogniowo elementom stalowym. 

 

  • Novofem ISO 45 to brama segmentowa w której zastosowano panele o grubości 45 mm oraz konstrukcji niwelującej mostki termiczne, zapewnia maksymalną izolacyjność cieplną i akustyczną. Znakomicie sprawdza się w nowo budowanych, jak i w remontowanych garażach. Jest bardzo stabilna, dlatego można ją montować w garażach o szerokości od 2250 do 5500 mm.

 

1. BRAMA Z PANELI BEZ PRZETŁOCZEŃ

2. BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI WYSOKIMI

3. BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI NISKIMI

4. BRAMA Z PRZETŁOCZENIAMI KASETONOWYMI

5. BRAMA Z V-PRZETŁOCZENIAMI

brama-segmentowa-novoferm264013.jpg

Produkt dostępny w kolorach

Kolorystyka bramy to bardzo ważny element kompozycji kolorystycznej domu. Możesz zdecydować się na neutralną, nierzucającą się w oczy barwę lub przeciwnie, na kolor, który będzie przyciągał wzrok i stanie się oryginalnym akcentem wykończenia. Do dyspozycji są okleiny drewnopodobne oraz cała paleta kolorów RAL.

 

Paleta oklein   Paleta RAL

brama-segmentowa-novoferm285.png
Galeria zdjęć
Pliki do pobrania
bft
bennica
came
faac
Nice
ditex
wisniowski
witraz
krispol
nowoferm

zainteresowany
naszą ofertą?

skontaktuj się z Nami!

BRAMEX Łopatka
ul. Kozietulskiego 74
96-100 Skierniewice
tel. +48 604 610 839
kontakt@bramexlopatka.pl

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres kontakt@bramexlopatka.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.